Centrum Serca Lumina Cordis
Logo

Centrum Serca Lumina Cordis prowadzi diagnostykę i leczenie ambulatoryjne chorób sercowo-naczyniowych, wykorzystując w tym celu aktualne względem wytycznych światowych metody laboratoryjno-obrazowe.

Wyróżnia nas holistyczne i zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta, uwzględniające jego potrzeby i oczekiwania.

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

Wykwalifikowany i przyjazny zespół lekarzy specjalistów z dziedzin kardiologii, kardiologii dziecięcej, dietetyki, psychologii oraz psychiatrii i psychologii dziecięcej, radiologii oraz medycyny naturalnej postara się pomóc Państwu w znalezieniu przyczyn oraz leczeniu, tak powszechnych w naszych czasach, dolegliwości sercowo-naczyniowych oraz dolegliwości bólowych w klatce piersiowej niezwiązanych bezpośrednio z chorobami serca (dolegliwości nerwicowe, dolegliwości bólowe o podłożu mięśniowo-szkieletowym), a także w wykrywaniu i leczeniu zaburzeń rytmu serca oraz w monitorowaniu czynników ryzyka chorób związanych z miażdżycą czy też nadmierną krzepliwością krwi.

W obecnych czasach choroby sercowo-naczyniowe, będące chorobami cywilizacyjnymi, zależnymi od stylu życia, wieku, chorób współistniejących, jeśli odpowiednio wcześnie zdiagnozowane i leczone, nie muszą być przyczyną nagłych śmierci sercowych czy też inwalidztwa. Nie należy więc ignorować wczesnych, niepokojących sygnałów naszego organizmu, takich jak arytmie, męczliwość, duszność wysiłkowa, dolegliwości w klatce piersiowej czy też zawroty i bóle głowy, które ,w powiązaniu z występowaniem któregoś z czynników zwiększonego ryzyka (stres, brak ruchu, niezdrowa dieta), powinny pokierować Państwo na diagnostykę chorób sercowo-naczyniowych.

W naszym centrum mamy możliwość przeprowadzenia szybkiej diagnostyki kardiologicznej i w razie potrzeby, pokierowania Państwa do odpowiednich placówek szpitalnych.

Mamy nadzieję zapewnić wszystkim naszym pacjentom komfortowe warunki dla odbycia badań i konsultacji, przyjazną atmosferę oraz najwyższą jakość oferowanych usług medycznych.

Z całego serca dołożymy starań aby Państwa zadowolenie było wizytówką naszego Centrum Serca.

Centrum Serca Lumina Cordis

Ul. Mikołaja 20, 50-128 Wrocław

Godziny otwarcia: Pon - Pt 8:00 - 20:00

Tel: 71 712 78 98/ 71 712 78 99